Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że nabór na wolne miejsca w przedszkolach rozpoczyna się 4 marca 2024 r. od godz. 800. Rodzice/prawni opiekunowie, którzy ubiegają się o przyjęcie dziecka do przedszkola po raz pierwszy lub zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2024/2025, prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego VULCAN – nabór do przedszkoli.

Strona do logowania: www.piekaryslaskie.przedszkola.vnabor.pl

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału     w rekrutacji elektronicznej. Rodzice/prawni opiekunowie składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w formie papierowej. Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego otrzymają Państwo w przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad naboru znajdą Państwo w załączonych poniżej plikach PDF.  Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z nimi. W razie jakichkolwiek pytań lub trudności prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym przedszkolem.

Zasady_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych_prowadzonych(2).pdf

Uchwala_XXXIV_435_17.pdf

Uchwala_Nr_XXII_264_20(1).pdf

Zarzadzenie_82EK2024(1).pdf